O NAS

Żuławskie Centrum Szkoleniowe   

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą organizującą szeroki zakres szkoleń, w której skład wchodzą trenerzy, coachowie, którzy w branży szkoleniowej pracują od lat, są doświadczonymi praktykami i pasjonatami.

Zajmujemy się organizacją i przeprowadzaniem profesjonalnych kursów zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki wachlarz kursów, oraz szkoleń.
Nasza oferta jest skierowana do osób dorosłych chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, nauczyć się nowego zawodu, zwiększyć swoją szansę na rynku pracy, oraz chcących rozwinąć swoje zainteresowania, hobby.
Zależy nam, aby po ukończeniu szkolenia, kursant czuł się pewnie wykonując nowe umiejętności, dlatego naszym celem jest efekt końcowy, stawiamy duży nacisk na praktykę 80% praktyki, 20% teorii.
W zależności od rodzaju szkolenia są to jednodniowe, kilkudniowe, czy też kilkumiesięczne kursy.
U nas zrealizujesz miedzy innymi takie szkolenia jak;

Kursy zawodowe:

Fryzjerskie; od podstaw z praktykami w salonie, modułowe z poszczególnych umiejętności jak strzyżenie, modelowanie, upięcia, koloryzacja.
Kosmetyczne: I,II i III stopnia, oraz kosmetyczne z poszczególnych zabiegów,
Stylizacja paznokcia: zdobnictwo, hybryda, akryl, manicure, pedicure,
Przedłużanie rzęs: metoda 1:1
Wizaż i makijaż,
Stylizacja i kreowanie wizerunku,
Profesjonalny wizerunek i dress code w biznesie.
Stylistka osobista
Florystyczne: ślubna, pogrzebowa, kompozycje kwiatowe.
Gastronomiczne: Dietetyka, Nauka gotowania, Kuchnia z całego świata, Cukiernictwo.
Fitness, Instruktor Fitnessu I i II stopnia.
Masaż: klasyczny, sportowy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, czekoladą, miodem, bambusowymi pałkami, miotełkami, lomi lomi , stemplami.
Fizykoterapia.
Opiekun osób starszych.
Organizacja i prowadzenie biura podróży,
Specjalista ds.turystyki – pracownik biur podróży.
Animator czasu wolnego i eventów, animator zabaw dla dzieci.
Fotograficzne: fotografia cyfrowa, nocna, ślubna, przyrodnicza, akty, tradycyjna i czarno-biała, portret, komputerowa obróbka zdjęć, fotoreportaż.
Wychowawca kolonijny.

Szkolenia komputerowe:
Szkolenie z podstaw komputera i internetu,ms office pakiet: Word+Excel poziom podstawowy,MS PowerPoint poziom podstawowy

Firmowe: Archiwizacja dokumentacji elektronicznej, akademia księgowości, biznes plan, kadry i płace, symfonia, finanse i księgowość, nowoczesne narzędzia negocjacji i sprzedaży, techniki relaksacji dla pracowników firm – warsztaty Pulsing.

Kursy hobbistyczne: malarstwo, rzeźba, tkactwo, decoupage, feng shui, kompozycje kwiatowe,
Kursy przygotowujące np. do egzaminu z wiedzy zawodowej.

Szkolenia miękkie; m.in. z umiejętności poszukiwania pracy, zakładania firmy, pisania biznes planu, umiejętności radzenia sobie ze stresem, albo trudnym klientem, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Techniki relaksacyjne w miejscu pracy. Zarządzanie stresem i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu.

KONTAKT

Izabela Ellward
Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

szkolenia.zcs@gmail.com
kom. 795 037 037